Alman mühendis Konrad Kyeser tarafından tasarlanan asansör (1405)
Alman mühendis Konrad Kyeser tarafından tasarlanan asansör (1405)

MARKAMIZ

Uzun yıllara dayanan asansör tecrübesiyle Ateşkan Asansör San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İbrahim Ateşçi tarafından kurulmuştur. Şirket markamız T.C. Türk Patent Enstitüsü’ne tescillidir.

FAALİYETLERIMİZ

Kuruluşundan bugüne her tür konut ve iş yerine sayısız asansör montajını başarıyla gerçekleştirmiş olan firmamızda panoramik, hidrolik, elektrikli insan ve yük asansörlerinin onarım, taahhüt, montaj, bakım ve eski teknolojiye sahip asansörlerin revizyon işleri yürütülmektedir. Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası uzman kadro ile kaliteli ve güvenli servis hizmeti, işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. Ateşkan Asansör’ün kaliteli malzeme, titiz montaj, uzman kadrosuyla mükemmeliyetçi ve dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda hizmet verdiğimiz ve insan hayatını doğrudan etkileyecek bir işle uğraştığımız için montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ateşkan Asansör, faaliyet alanında tüm çalışanları ile birlikte güvenilir, saygın ve kalıcı bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir.

Ateşkan TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Takım çalışması ile hareket eden firmamızda uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek faaliyetlerimizi sürdürmek ve müşteri ile ilk temastan satış sonrasına kadar kusursuz hizmet gerçekleştirmek esastır. Hedefimiz, en güvenli asansörleri temin etmek, arıza ve bakım hizmetlerini arzu edilen güven ve süratte gerçekleştirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ateşkan Asansör, 2006 yılında CE Markalama Belgesi ve ISO9001:2000 Kalite Sistem Belgesi almıştır. Kalite Sistem Belgesinde ISO 9001:2000 standardının hiçbir maddesi kapsam dışı tutulmamıştır.

Kaliteli yaşam ana hedeftir. Dürüstlük ve saygı ise kaliteli yaşamın can damarlarıdır.

Saygılarımızla,

Asansör Yönetmelikleri

Asansöre binen herkesin ilgisine ve bilgisine

Asansör Yönetmeliği (95/16/AT)

Asansör Yönetmeliğinin (95/16/AT) 1 ila 13 üncü maddeleri (13 üncü madde dahil), 27 ila 32 nci maddeleri (32 nci madde dahil), geçici 1 inci maddesi ve ekleri yürürlükten kaldırılmıştır.

tamamını oku

Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği

Resmi Gazete'nin 18 Kasım 2008 tarihli 27058 sayısında yayınlanan bu yönetmelik ile Asansör Yönetmeliğinin (95/16/AT) 14 ila 26 ncı maddeleri yürürlükten kaldırılmıştır.

tamamını oku

  Sertifikalar

ISO 9001:2000
Marka Tescil

Verdiğimiz Hizmetler

Ateşkan Asansör Hizmetleri

kaliteli malzeme, titiz montaj, uzman kadro

tamamını oku

Tel.216.596 02 40

Fax216.397 36 12

    info@ateskanasansor.com