Eski tip basmalı kontrol paneli
Eski tip basmalı kontrol paneli

Hizmetlerimiz

Kaliteli malzeme, titiz montaj, uzman kadroyla mükemmeliyetçi ve dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

İnsan hayatını doğrudan etkileyecek bir işle uğraştığımız için montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.


service-pic-1

Bakım ve Onarım

Asansörlerin periyodik bakıma tabi tutulması kanuni bir zorunluluk olmasının yanında güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olmasının olmazsa olmazıdır. Periyodik bakım anlaşmaları ile bu işleyişi sağlamak bina yöneticilerinin de sorumluluğudur.

İbrahim Ateşçi : TMMOB Asansör Bakım Personeli Belgesi Mustafa Özdemir : TMMOB Asansör Bakım Personeli Belgesi
service-pic-1

Montaj

Müşteri istek ve çıkarları ön planda tutularak hazırlanan projelerin hayata geçirilmesinde kaliteli malzeme ve işini bilen tecrübeli kadro kullanılması bu hizmetimizin olmazsa olmazlarıdır.


service-pic-1

Revizyon

Tüm bakım ve onarım çalışmalarına rağmen sık sık arıza vermeye başlayan bir asansör ekonomik ömrünü doldurmuştur ve revizyona ihtiyacı vardır. Gerekli revizyonun yapılması ile hem emniyet hem de teknolojik uyum hedefleri tutturulur.

Asansör Yönetmelikleri

Asansöre binen herkesin ilgisine ve bilgisine

Asansör Yönetmeliği (95/16/AT)

Asansör Yönetmeliğinin (95/16/AT) 1 ila 13 üncü maddeleri (13 üncü madde dahil), 27 ila 32 nci maddeleri (32 nci madde dahil), geçici 1 inci maddesi ve ekleri yürürlükten kaldırılmıştır.

tamamını oku

Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği

Resmi Gazete'nin 18 Kasım 2008 tarihli 27058 sayısında yayınlanan bu yönetmelik ile Asansör Yönetmeliğinin (95/16/AT) 14 ila 26 ncı maddeleri yürürlükten kaldırılmıştır.

tamamını oku

  Sertifikalar

ISO 9001:2000
Marka Tescil

Verdiğimiz Hizmetler

Ateşkan Asansör Hizmetleri

kaliteli malzeme, titiz montaj, uzman kadro

tamamını oku

Tel.216.596 02 40

Fax216.397 36 12

    info@ateskanasansor.com